• VYBERTE SI TEN SPRÁVNY BICYKEL.

    OTESTUJTE SI NAŠE BICYKLE A ZISTITE, KTORÝ NAJLEPŠIE SEDÍ PRÁVE VÁM.

Využite super možnosť ako si vybrať správny bicykel,

alebo akú zvoliť veľkosť rámu a vyskúšajte si jazdu na skvelom bicykli na vlastnej koži. Všetky testované modely si budete môcť na konci sezóny odkúpiť s 20% zľavou.

Podmienky zapožičania:

  • maximálna doba testovania je 24 hodín
  • pre osoby od 18 rokov
  • zloženie zálohy 1 000 €
  • bicykle sa nesmú použiť na pretekárske účely
  • žiadame testované bicykle vrátit čisté, v stave v akom boli zapožičané

 

AKTUÁLNA PONUKA MODELOV NA TESTOVANIE

SCOTT RANSOM 930 <br>(veľkosť L)

SCOTT RANSOM 930
(veľkosť L)

So 170mm zdvihom zdoláva traily, drví kopce, získava etapové víťazstvá a cibrí kvalitu horskej cyklistiky. Verzia 930, vybavená systémom odpruženia TwinLoc, sadou Sram Eagle a komponentami Syncros, prekoná všetky úskalia.

SCOTT SUB CROSS eRIDE 10 LADY (veľkosť M)

SCOTT SUB CROSS eRIDE 10 LADY (veľkosť M)

Tento model vám umožní byť oveľa rýchlejšou. Má nový rám s novým elektrickým pohonom BOSCH s 500Wh batériou. Pridáme k tomu širšie ráfiky a plášte 47c SmartSam a výsledkom je elegantný, rýchly a dobre vybavený e-bike.

SCOTT ASPECT eRIDE 30 (veľkosť XL9)

SCOTT ASPECT eRIDE 30 (veľkosť XL9)

Aspect eRide 30 predstavuje preverenú technológiu elektrickej podpory v pohodlnom off-roadovom prevedení. Teraz môžete na tomto modeli s integrovanou 500Wh batériou BOSCH tráviť na trailoch celé hodiny.

SCOTT STRIKE eRIDE 930 (veľkosť L)

SCOTT STRIKE eRIDE 930 (veľkosť L)

Chcete vyraziť do terénu? Skúste to na novom e-biku SCOTT Strike eRide 930. Pri jazde sa spoľahnite na kombináciu pohodlnej geometrie a premyslených komponentov a najmä na elektropohon BOSCH s 500Wh batériou, ktorý vám dodá energiu na celý deň.

SCOTT SPEEDSTER Gravel 20 (veľkosť L56)

SCOTT SPEEDSTER Gravel 20 (veľkosť L56)

S novým modelom SCOTT Speedster Gravel 20 bez problémov poriešite aj málo jazdené a neprebádané chodníčky. Prevodový systém Shimano, odolné plášte Schwalbe G-One a komponenty Syncros - to je skvelá výbava na každú výpravu.

BERGAMONT GRANDURANCE 6 (veľ. 55)

BERGAMONT GRANDURANCE 6 (veľ. 55)

Tento gravel je vďaka množstvu inteligentných detailov a odľahčených pneumatík ideálnym pre všetky druhy ciest. Vďaka integrovaným možnostiam pripojenia je tiež výborným spoločníkom pre dobrodruhov a svetobežníkov. Avantgardný a pútavý bike.