CRUSSIS E-JAGR68 AJ U NÁS !

Na počesť českej športovej legendy, Jaromíra Jágra, značka CRUSSIS predstavila naozajstný skvost medzi e-bikami – limitovanú edíciu elektrobicykla CRUSSIS Jágr 68 so špeciálnou grafikou pripomínajúce najväčšie Jágrove úspechy.

Elektrobicykel Jágr 68 je naozajstný skvost na dvadsaťdeviatkových kolesách nabitý tými najmodernejšími e-bikovým technológiami. Je postavený na hliníkovom ráme s vynikajúcim stredovým motorom BOSCH Performance CX o výkone 250W a ovládaním pomocou displeja BOSCH Intuvia. Batéria Bosch Powertube 500 s kapacitou 482 Wh je schopná doviezť bicykel až do vzdialenosti 130 km (tu samozrejme záleží na profile trate a stupni využitia asistencie motora).

Radenie obstaráva špičková 12-rýchlostná sada SRAM Eagle NX 12s. V spojení s asistenciou motora sa tak nemusíte báť akéhokoľvek terénu. Vyšlapete proste všetko.

Pohodlnú jazdu vám navyše spríjemní odpružená vidlica RockShox FS Recon RL Air 29″. Ako názov napovedá je vybavená vzduchovým tlmením a disponuje zdvihom 100 mm. Uzamykateľnosť vidlice z riadidiel je samozrejmosťou.

A ako sú na tom kolesá? CRUSSIS použili špičkové plášte MAXXIS Ardent 29″ x 2,4 Skinwall. Nekompromisná kvalita, ktorá vás nenechá na holičkách ani v tom najkomplikovanejšími teréne. O vašu bezpečnosť sa tiež postarajú hydraulické kotúčové brzdy TEKTRO HD-M510.

Dizajn elektrobicykla vznikol priamo v spolupráci s Jaromírom Jágrom. Na zadnej vidlici nájdete vyobrazenú linku 1-2-2-5-1921. O čo ide? Ide o výpočet najväčších úspechov Jágrovej kariéry – 1× olympiáda, 2× Stanley Cup, 2× Majstrovstvá sveta, 5× Art Ross Trophy a 1921 kanadských bodov v NHL. Na hlavnej rámovej trubke je potom silueta hokejistu zo slávneho okamihu, keď na majstrovstvách sveta v Prahe strelil víťazný gól vo štvrťfinále s Fínskom. Bol to zároveň posledný Jágrov gól za národný tím.

Elektrobicykel Jágr 68 je jednoducho e-bike hodný nosiť meno hokejovej legendy. Užijete si ho nielen pri adrenalínové jazde v horskom teréne, ale skvele poslúži aj na výletoch všetkého druhu. Pretože ide o limitovanú edíciu, bolo vyrobených len 100 kusov. Jeden z nich už onedlho dorazí do našej predajne. Sledujte naše sociálne siete, tam Vás na naskladnenie tohto modelu určite upozorníme.