Bicykle ELECTRA sú novou značkou v našej predajni.

Od novej sezóny 2019 sme nadviazali spoluprácu so značkou ELECTRA BICYCLES, ktorá sa orientuje najmä na mestské bicykle. Aktuálne máme na sklade modely Amsterdam a Townie. Ak uvažujete nad novým mestským bicyklom, prídite sa ku nám pozrieť.

Electra Amsterdam Fashion 3i Ladies Bloom Cream je ako ten krásny kabátik, čo si nedávno objavila vo svojom obľúbenom obchode. Jeho čaro je evidentné a bude ti sedieť ako tvoje najmilšie tričko. Kryt reťaze a zadného výpletu v dizajne bicykla ťa ochráni v každom počasí a LED svetlá tí dovolia byť hviezdou vo dne aj v noci. Praktický zadný nosič a 3-rýchlostný pohon sú len ďalšími bonusmi tohto módneho doplnku.

Electra Townie Original 3i Ladies Nude – užívaj si všetky výhody patentovanej Flat Foot Technológie. Vzpriamený posed ti umožní perfektný rozhľad po okolí, a keď už musíš zastaviť, jednoducho dostúpiš celými chodidlami na zem a nemusíš balancovať na špičkách. 3-rýchlostné radenie je také ľahké na ovládanie, ako je ľahké otočiť zápästím. Blatníky a chránič reťaze zladené s bicyklom ochránia tvoje oblečenie. Kam spolu dnes vyrazíte?